Paczka Pamięci dla polskich rodzin na Kresach.

Akcja Rodacy Bohaterom

Paczka Pamięci

dla polskich rodzin na Kresach.

Zbiórka  darów trwa  do 20.12.2023 r.

Paczka z ojczyzny zawieziona na Boże Narodzenie do naszych Rodaków na Kresach zawsze jest przyjmowana z wielkim wzruszeniem i ze łzami w oczach. To wyjątkowy symbol pamięci o tych, którym przyszło żyć daleko od Polski. To dar serca od wszystkich, którzy czują się związani z ziemią swoich dziadów i pradziadów.

Lista artykułów do paczek w ramach akcji Rodacy Bohaterom

Artykuły spożywcze: olej, cukier, ryż, makaron, kasza, konserwy mięsne i rybne, owoce w puszce, kawa sypana i rozpuszczalna, herbata ekspresowa i owocowa, kakao, słodycze,

Artykuły chemiczne: mydło w płynie i w kostce, szampony i żel pod prysznic, dezodoranty, płyn do naczyń, ściereczki, proszek/płyn do prania, chusteczki nawilżające, szczoteczka i pasta do zębów.

Nie musisz przynosić wszystkich artykułów!!! Wybierz jeden lub kilka.

Niezwykle istotna dla naszych Rodaków jest  kartka z życzeniami z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Dary (podpisane) przynosimy na portiernię w szkole

ul. Przybyszewskiego 59 albo bezpośrednio do mnie.

Opiekun akcji:  „Rodacy Bohaterom” Halina Dudek