Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2022/2023.

W dniu wczorajszym odbyła się urczysta inauguracja roku szkolnego 2022/2023, którą otworzył w Szkole Podstawowej nr 83 im. Jana Kasprowicza, Pan Jakub Mazur Wiceprezydent Wrocławia oraz Pan Rashed Mustafa Sarwar - Koordynator Krajowy Biura UNICEF ds. Reagowania Kryzysowego w Polsce. Naszą Szkołę odwiedzili również znakomici goście. Pani Ewa Gołąb Nowakowska - Biuro Współpracy z Zagranicą oraz Pani Dorota Olearnik - Dyrektor Wydziału Zarządzania Funduszami w Urzędzie Miejskim Wrocławia. Pani Olga Raduchowska - Kierownik Działu Przedszkoli Departamentu Edukacji. Francesco Calcagno - Dyrektor ds. Edukacji w Polsce, Biuro UNICEF w Warszawie. Polat Kizildag - Dyrektor Biur Terenowych w Polsce, Biuro UNICEF w Krakowie. Dafina Zuna - Specjalistka UNICEF ds. Komunikacji. Ivana Cekowic - Specjalistka ds. Edukacji, Biuro UNICEF ds. Reagowania Kryzysowego na rzecz Uchodźców w Krakowie. Wojciech Tomasz Ponikiewski - Starszy Specjalista ds. Partnerstwa.