Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Bezpieczna Zima 2018/2019

                                                                           Wrocław, 15. 11. 2018r

         Szanowni Państwo, jak co roku , w trosce o bezpieczeństwo osób bezdomnych lub  nieporadnych, szczególnie narażonych na skutki niskich temperatur i niekorzystnych warunków atmosferycznych, dolnośląska policja rozpoczęła  działania pod nazwą „Bezpieczna Zima 2018- 2019”.

         Aby udzielić skutecznej pomocy osobom, które mogą być narażone na negatywne skutki ochłodzenia zwracam się do Państwa z prośbą o niezwłoczne przekazanie informacji o miejscu pobytu osób bezdomnych lub takich, których sytuacja materialno- bytowa może stanowić dla nich  zagrożenie. Na podstawie przekazanych przez Państwa informacji będziemy mogli podjąć w tym zakresie stosowne działania.

         Informacje można przekazać bezpośrednio w Komisariacie Policji Wrocław Psie Pole, przy pl. Piłsudskiego 6-8, telefonicznie, pod numerem telefonu 71 340 45 25, lub kontaktując się  z numerem alarmowym policji 997 oraz 112.

         Mając nadzieję, że Państwa reakcja może przyczynić się do poprawy sytuacji osób szczególnie narażonych na niebezpieczeństwa w okresie zimy, z góry dziękuje za okazaną pomoc i szybka reakcję.

                                                                           Z poważaniem,

                                                                  Zastępca Komendanta

                                                                  Komisariatu Policji Wrocław Psie Pole

                                                                  kom. Sławomir Kukuś


Przejdź do góry