ZDolny Ślązak

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele i Rodzice! Drodzy uczniowie szkół podstawowych!

Po raz kolejny mam przyjemność zaprosić uczniów szkół podstawowych klas IV-VIII województwa dolnośląskiego do udziału w konkursach zDolny Ślązak.

Zachęcam do skorzystania z proponowanej oferty i życzę sukcesów oraz satysfakcji z efektów własnej pracy.

Jednocześnie wyrażam uznanie dla nauczycieli, którzy systematycznie przygotowują dzieci i młodzież do udziału w konkursach.

Z wyrazami szacunku Roman Kowalczyk Dolnośląski Kurator Oświaty

ZDolny Ślązak

Rusza kolejna edycja konkursu zDolny Ślązak. Konkurs nie jest prosty, dlatego zachęcamy (rekomendujemy) do udziału głównie uczniów kl.7-8. Zgodnie z regulaminem jest jeden arkusz dla wszystkich poziomów, dlatego uczeń kl.4 i uczeń kl.8 piszą dokładnie ten sam test.

Bardzo proszę przed zgłoszeniem do konkursu swojego dziecka o wnikliwe przeczytanie...