Podsumowanie akcji charytatywnych luty/ kwiecień 2024

Serdeczne podziękowania za zaangażowanie w organizację oraz przebieg akcji charytatywnych!

GÓRA GROSZA- w miesiącach luty/marzec przeprowadziliśmy akcję Góra Grosza.
Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin.
ZEBRALIŚMY - 427, 04 zł.
Dziękuję P. Katarzynie Wrzaszczak,p. Radosławowi Gąszcz i kl.2B, uczestnikom Małego Wolontariatu oraz p. Joannie Olszewskiej wraz z Wolontariatem kl 6-8 za segregację monet.

BIEG SPONSOROWANY
Bieg sponsorowany -Akcja wspierającą działania fundacji Wrocławskie Hospicjum Dla Dzieci, otaczającą opieką dzieci, cierpiące na choroby nowotworowe.
W biegu wzięły udział klasy: 5a,5b,5c,6a,6c,7a,7c oraz 4 uczniów w klasy 4OP.
Serdecznie dziękuję wychowawcom za wspieranie tej inicjatywy oraz Uczniom i Rodzicom za wysiłek oraz datki pieniężne.
W biegu wybiegaliśmy 2880zł- Ogromne DZIĘKUJĘ za wsparcie chorujących dzieci.
Serdecznie dziękuję p. Marcie Majewskiej za współpracę przy organizacji akcji.

Kiermasz Żółtego Żonkila - kiermasz słodkości i rękodzieła.
Dzieło się;);)!
Serdecznie dziękuję p. Małgorzacie Maryniak,
p. Juliannie Grobelny oraz p. Agnieszce Hawryłkiewicz - Protyńskiej za wyroby rękodzieła oraz ciasta, szczególne podziękowania kieruje do P. Ewy Bernackiej oraz uczniów, którzy na lekcjach plastyki wykonali ozdoby,które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.
Jednak Przede wszystkim DZIĘKUJĘ Uczniom i Rodzicom za wszystkie przyniesione słodkości i cudowne wyroby szydełkowe, makramy, pisanki, bransoletki, i inne Cudowności oraz za udzielenie funduszy na ich zakup.
Dziękuję p. Katarzynie Wrzaszczak za pomoc w koordynowaniu działań.
BRAWO dla uczestników Małego Wolontariatu za obsługę kiermaszu- Brawo Daliście Radę.
Na pomoc dzieciom -podopiecznym Wrocławskiego Hospicjum Dla Dzieci zebraliśmy podczas kiermaszu - 2450 zł .
U nas ROZKWITA DOBRO;)

Liczę na Was w kolejnych akcjach z ogromnymi podziękowaniami dla Całej Społeczności Szkolnej
Magdalena Kamińska