Historia na wakacjach - zajęcia IPN

„Historia na wakacjach” – całodniowe warsztaty historyczne dla najmłodszych!

Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 10 lat do wzięcia udziału w całodniowych warsztatach historycznych.

Warsztaty odbędą się w Przystanku Historia IPN im. Kornela Morawieckiego (ul. Jana Długosza 48A) we Wrocławiu, w dniach 3-7 lipca 2023 roku, w godzinach 7:30 - 16:30. Gwarantujemy opiekę oraz wyżywienie.

Udział jest całkowicie bezpłatny!

Aby wziąć udział należy zapoznać się z regulaminem, wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać skan lub zdjęcie oryginału na adres mailowy: kamila.balchanowska@ipn.gov.pl

Regulamin warsztatów oraz formularz zgłoszeniowy na stronie:

Zgłoszenia przyjmujemy do 21 czerwca 2023 roku do godziny 12.00.

Liczba miejsc ograniczona. O wzięciu udziału w warsztatach historycznych decyduje kolejność zgłoszeń!