Dnia 08.11.2018r. wychowawcy świetlicy szkolnej wraz z wychowankami zorganizowali Widowisko Słowno-Muzyczne z Okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Naszą uroczystość zaszczycili swoją obecnością: Dyrektor Szkoły Pani Ewa Nadzieja, Wicedyrektorowie Pan Wojciech Piróg i Pan Paweł Kaczmarek, Podchorążowie z Akademii Wojsk Lądowych im. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu, Rodzice, Nauczyciele i dzieci z klas młodszych.

Widowisko zawierało prezentację „Listów do bohatera” pisanych przez dzieci, prace z przeglądu twórczości literackiej dzieci „Wiersze patriotyczne”, pieśni patriotyczne oraz musztrę pocztu sztandarowego w wykonaniu Akademii Wojsk Lądowych im. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu.

Nauczyciele świetlicy serdecznie dziękują wszystkim, którzy przybyli na Widowisko.

Uroczystość przygotowali wychowawcy świetlicy: Arkadiusz Kołosiński, Zofia Żukowska, Katarzyna Pajewska, Małgorzata Maryniak, Martyna  Zawadzka, Magdalena Prostak,Julianna Grobelny, Kinga Rusin, Agata Synówka. Piotr Skupień, Paulina Wandałowska i Urszula Dobosz.