Spotkanie z prezydentem

Spotkanie z Prezydentem Wrocławia- Panem Rafałem Dutkiewiczem

15 grudnia uczniowie klasy 3a gościli u Prezydenta Wrocławia- Pana Rafała Dutkiewicza. Mieli okazję dowiedzieć się jak zarządza się dużym miastem, jak wygląda codzienna praca prezydenta, zwiedzić gabinet Pana Dutkiewicza, a nawet zasiąść w jego fotelu. Prezydent miasta odpowiadał na pytania uczniów, opowiadał o swoich pasjach, o przyszłości Wrocławia, a na koniec każdego z uczniów obdarował pamiątkową kolekcjonerską monetą. Zaprosił także wszystkich do zwiedzenia Ratusza oraz Sali Sesyjnej, gdzie każdy z uczniów wziął udział w głosowaniu i miał okazję poczuć się jak radny Rady Miejskiej. Kto wie, może kiedyś któryś z uczniów klasy 3a będzie zarządzał naszym miastem… Pierwsze próby już za nimi.

Katarzyna Zawadzka-wychowawca klasy 3a