Dzień życzliwości

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI U NAJMŁODSZYCH

27 listopada w naszej szkole uczniowie klas 1-3 i OP obchodzili Święto Życzliwości. W naszej wczesnoszkolnej części szkoły, a także w sali oddziału przedszkolnego A królował kolor żółty- kolor wrocławskiej życzliwości. Na korytarzach oglądać można prace konkursowe uczniów, a także podziwiać plakaty wykonane przez dzieci specjalnie z tej okazji. W klasach uczyliśmy się życzliwości, przygotowując między innymi „Pudła życzliwości”. Przy wejściu do szkoły podziwiać można efekty tych prac na żółtej ścianie życzliwości. Uczniowie i rodzice, a także nauczyciele zaangażowali się również w akcję „Z pokolenia na pokolenie składamy życzliwe życzenia”, której efekty widoczne są na szkolnym drzewie życzliwości.

Jako opiekunowie Samorządu klas 1-3 i oddziałów przedszkolnych serdecznie dziękujemy wszystkim wychowawcom i nauczycielom za pomoc w organizacji Dnia i promowanie akcji, dziękujemy także wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w udział w obchodach, a także członkom samorządu, którzy pokazali, że choć są jeszcze na wczesnym etapie edukacji, to już mogą zdziałać wiele. Podziwiamy Wasze zaangażowanie. Dziękujemy wszystkim za udział w obchodach Święta i życzymy sobie i Wam wiele życzliwości na co dzień.

Opiekunowie Samorządu klas 1-3 i OP: Martyna Łukowska, Katarzyna Zawadzka