Wizyta na Ostrowie Tumskim

Wrocław jest pełen wartościowych miejsc. Dzieci z oddziałów przedszkolnych wybrały się z wizytą na Ostrów Tumski, aby go zwiedzić i odwiedzić znajdujący się tam teatr. Największe wrażenie zrobiły na dzieciach zabytki i atrakcje Ostrowa Tumskiego, takie jak pomnik papieża, most Tumski z kłódkami. Wycieczkę skończyliśmy w Teatrze na Ostrowie. Dzieciom udało się go odszukać i obejrzeć w nim wspaniałe przedstawienie pt. "Edi z Bombaju. Sztuka ta zachęcała widzów do godnego, równego traktowania osób pochodzących z inny krajów o innym kolorze skóry. Dzieci z wypiekami na twarzach śledziły zachowanie bohaterów tej opowieści oraz sposób jej przedstawienia – aktorzy użyli bowiem śmiesznych kukiełek i oprócz tekstów wykonywali piosenki.