Międzynarodowy Dzień Kropki

Dzieci z naszej szkoły wzięły udział w Międzynarodowym Dniu Kropki. Tego dnia bez wyjątku nasze ubrania wypełnione były kolorowymi kropkami. Na zajęciach poznaliśmy genezę tego święta. Uważnie wysłuchaliśmy opowiadania jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła uczniom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, talenty, które gdzieś tam drzemią głęboko i czekają na nasze odkrycie. Tak jak nasza bohaterka szukaliśmy naszych mocnych stron by podnieść poczucie wartości wszystkich przedszkolaków.  Jest to święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Z tej okazji nasi uczniowie stworzyli niesamowite prace plastyczne i z zaangażowaniem opowiadali o swoich umiejętnościach.