Wybory do Samorządu Szkolnego

Drogie Uczennice i Drodzy Uczniowie, nadszedł nowy rok szkolny, a z nim czas na nowe wybory.

W przyszłym tygodniu wybierać będziemy nowy Samorząd Szkolny. Prosimy, aby osoby chcące aktywnie pracować w Samorządzie w tym roku szkolnym, zgłaszały swoje kandydatruy do Pani Agnieszki Hulewicz - Pedagoga Szkolnego lub Pana Kamila Kobylnika - Opiekuna Samorządu Szkolnego do wtorku, tj. 06.09.2016r.
Do tego czasu macie też możliwość przygotowania swoich "programów wyborczych" oraz kampanii, tj. plakatów, ulotek, itp. :).

W piątek, na stołówce szkolnej, odbędzie się debata wyborcza, na któej osobiście przedstawicie swoje porgramy wszystkim uczniom klas IV -VI.
Wtedy też odbędą się wybory.

Zachęcamy do wystartowania w wyborach. Pamiętajcie - możecie mieć ogromny wpływ na to, co będzie się działo w naszej szkole :)

Pwodzenia :)

Opiekunowie Samorządu Szkolnego