Nasi Najmłodsi Wokaliści poraz Pierwszy na Dużej Scenie

NASI NAJMŁODSI WOKALIŚCI PO RAZ PIERWSZY NA DUŻEJ SCENIE

8 stycznia uczniowie zespołu „Wesołe Nutki” w zupełnie nowym składzie brali udział w Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Świąteczne śpiewanie” organizowanym przez Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu. Uczniowie klas pierwszych zaprezentowali swe wokalne umiejętności w utworach: „Blask nad Judeą” oraz „Wśród nocnej ciszy”. Nowi członkowie zespołu wykazali się ogromną odwagą występując na wielkiej scenie przed ogromną publicznością. Jesteśmy bardzo dumni, że nasi najmłodsi wokaliści mają już za sobą pierwszy występ na dużej scenie oraz że zaprezentowali się z najlepszej strony otwarcie okazując radość ze śpiewania. Zapraszamy na występ zespołu „Wesołe Nutki” na Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 18 stycznia w naszej szkole.To niepowtarzalna okazja zobaczenia i usłyszenia naszych wokalistów w akcji. Rośnie nam nowa świetnie śpiewająca ekipa! Gratulujemy młodym artystom!

Opracowała: Pani Katarzyna Zawadzka