Targi Dobrych Książek i finał akcji " Cały Wrocław Czyta"

Targi Dobrych Książek i finał akcji „Cały Wrocław czyta”

W dniu 3 grudnia 2015 r. grupa uczniów z klasy 6b uczestniczyła w Targach Dobrych Książek

w Hali Stulecia połączonych z uroczystym  finałem XIII edycji akcji "Cały Wrocław czyta".

Uroczystość rozpoczęła się obok skrzynki bookcrossingowej na Pergoli powitaniem piosenką akcyjną oraz paradą drużyn wokół skrzynki.

W Sali Audytoryjnej Centrum Kongresowego przy dźwiękach fanfar odbyło się wręczanie nagród i dyplomów dla najaktywniejszych placówek oraz przekazanie pamiątkowych medali wydawnictwom wspierającym rozwój czytelnictwa we Wrocławiu.

Uczniowie klasy 6b w imieniu całej społeczności szkolnej  odebrali z rąk organizatorów akcji dyplom oraz nagrody książkowe dla naszej szkoły, która została wyróżniona za aktywny i twórczy  wkład w promowanie działań czytelniczych i bookcrossingowych w ramach XIII edycji akcji "Cały Wrocław czyta".

Opracowała: Pani Justyna Kokoszka