Sztafeta Charytatywna "Pomagamy Każdym Krokiem"

W sobotę 19 września na Stadionie lekkoatletycznym Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu o godzinie 9.50 na starcie biegu sztafetowego stanęły  61 pięcioosobowe  sztafety. To był początek charytatywnego biegu PKO. Hasło imprezy brzmiało „Pomagamy z każdym krokiem”. Bieg odbył się równolegle na 12 stadionach w całej Polsce. Zawodnicy biegli po kolei przez godzinę, przekazując sobie pałeczkę. Każde okrążenie jednego uczestnika każdej sztafety to jeden obiad, który PKO Bank Polski ufunduje najbardziej potrzebującym dzieciom.

Nasza szkoła wystawiła również swoją sztafetę w której pobiegli nauczyciele z naszej szkoły: p. Julita Pindor, p. Anna Szczuraszek i p. Marcin Łazik wspomagani przez p. Krystiana Pindor i p. Macieja Szczuraszka. Razem wybiegali w ciągu 60 minut 37 obiadów dla potrzebujących dzieci.  Wszyscy uczestnicy wrocławskiego biegu poprzez swój wysiłek ufundowali 2098 obiadów.

MY BIEGAMY -  POMAGAMY.