Wrocławski bieg sponsorowany

Wrocławski Bieg Sponsorowany to inicjatywa Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. W tym roku odbył się w naszym mieście po raz drugi; w piątek 20 marca 2015 roku.

Jego idea jest prosta  i piękna. Dzieci i młodzież startujące we współzawodnictwie szukały sponsorów, którzy zapłacili minimum 5 zł za jedno okrążenie (459 m), które pokonali zawodnicy.

Szybkość nie miała znaczenia – można  było biec, truchtać, iść – ważne było dedykowanie swojego czasu i wysiłku innym. Po każdym okrążeniu zawodnik otrzymywał potwierdzenie pokonanego dystansu.

Biegacze z naszej szkoły wspólnie przebiegli 217 okrążeńczyli  około 100 km.

Uczniowie:

Weronika Szklarz, kl. V a

Łukasz Ciszek, kl. V a

Jakub Isański, kl. V a

Olivier Pavlic, kl. V a

Krystian Rumiak, kl. V a

Kacper Zmorczyński, kl. V a

Emilia Błaszczyk, kl. V b

Wiktor Mosur, kl. V b

Jakub Toborek, kl. V b

Krystyna Żyborska, kl. V c

Andrzej Taborski, kl. V c

ofiarowali swój czas i witalność, a sponsorzy wpływy finansowe.

Dziękujemy.

Dzięki Państwu - naszym sponsorom w czasie zebrań udało się nam zebrać do  puszek kwotę 902,89 złotych.  Sumę 183 złotych dopłacił nasz kolejny sponsor, czyli Rada Rodziców. Dzięki temu wpłaciliśmy pełną kwotę, którą wybiegaliśmy w BieguSponsorowanym czyli 1085 złotych,  które trafiły do Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci i zostaną przeznaczone na rehabilitację dla podopiecznych

Opracowała: p. Anna Szczuraszek