Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne

BEZPŁATNE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM  2016/2017

 

Zajęcia i czynności wynikające z zadań statutowych szkoły. Wykaz obejmuje: bezpłatne zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, zajęcia opiekuńcze i wychowawcze, uwzględniające potrzeby i zainteresowanie uczniów oraz szkoły.

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nazwa realizowanych zajęć

Dzień

Czas

Sala

Godzina

1

Bareła Robert

Karta rowerowa klas 4-tych

środa

1 h

106

8 lekcja

Tenis stołowy klas 4-6

środa

1 h

I p

9 lekcja

2

Bednarz Agata

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla klas 1

środa

1 h

36

5 lekcja

Przygotowanie do konkursów z j. angielskiego dla klas 1-3

wtorek

1 h

36

7 lekcja

3

Bernacka Ewa

Warsztaty plastyczne dla klas 4-6

czwartek

2 h

104

7 lekcja

4

Białach Elżbieta

Zajęcia wyrównawcze klasy 2d

poniedziałek

1 h

19

6 lekcja

Koło teatralne klasy 2d

środa

1 h

19

6 lekcja

5

Dobosz Urszula

Warsztaty plastyczne dla dzieci ze świetlicy

czwartek

1 h

109

16-17

Gry i zabawy edukacyjne

czwartek

1 h

109

15-16

6

Dziedzic Aneta

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

czwartek

1 h

302

7 lekcja

Kółko j. hiszpańskiego

piątek

1 h

302

8 lekcja

7

Dzieruk Jolanta

Zajęcia wyrównawcze dla klasy 2e

poniedziałek

1 h

27

1 lekcja

Język maszyn po raz pierwszy dla klas II-III

wtorek

1 h

27

5 lekcja

Język maszyn po raz pierwszy dla klas II-III

piątek

1 h

27

5 lekcja

Zajęcia taneczne dla klas I-III

piątek

1 h

08

6 lekcja

8

Golanowska Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla klas 4-6

środa

1 h

102

8 lekcja

piątek

1 h

102

7 lekcja

9

Helman-Łukowska Maria

Zajęcia wyrównawcze klasy 1a

środa

1 h

37

5 lekcja

Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze

 

1 h

 

 

10

Hulewicz Agnieszka

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne klas III

środa

1 h

05

7 lekcja

Zajęcia wyrównawcze dla dzieci z opinią (klasy 4-6)

 

1 h

05

7 lekcja

11

Jaszczuk-Surma Małgorzata

Kółko przedsiębiorczości – gazetka uczniowska (klasy 4-6)

wtorek

1 h

204

8 lekcja

12

Kamińska Magdalena

Mały wolontariat klas 1-3

piątek

2 h

18

6 i 7 lekcja

13

Kobylnik Kamil

Kółko matematyczne dla klas 5-tych

środa

1 h

107

7 lekcja

Zajęcia wyrównawcze z matematyki klas 5-tych

poniedziałek

1 h

107

7 lekcja

14

Kokoszka Justyna

Klub Miłośników Książki

piątek

1 h

208

6 lekcja

15

Kołosiński Arkadiusz

Zajęcia artystyczne dla dzieci ze świetlicy  klasy 2-3

wtorek

1 h

109

14-15

Zajęcia artystyczne dla dzieci ze świetlicy  klasy 2-3

środa

1 h

109

12-13

16

Koronczok Anna

Przygotowanie do konkursów z j. angielskiego klasy 4-6

poniedziałek

1 h

102

7 lekcja

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego klas 4-6

środa

1 h

102

8 lekcja

17

Kowalska Dagmara

Kółko gier edukacyjnych edukacji wczesnoszkolnej klas I-III

wtorek

1 h

18

6 lekcja

Zajęcia wyrównawcze dla klasy 2c

czwartek

1 h

18

6 lekcja

18

Krolek Bartłomiej

Koło  języka polskiego klas 4-6

czwartek

1 h

206

7 lekcja

Kółko gitarowe

czwartek

1 h

206

8 lekcja

19

Krzyżosiak Marlena

Kółko matematyczne dla klas 6-tych

czwartek

1 h

204

7 lekcja

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas 4-tych

czwartek

1 h

204

6 lekcja

20

Łazik Marcin

Zajęcia z mini siatkówki klas 6-tych

czwartek

1 h

sala gimnast.

6.30-7.55

Zajęcia z mini siatkówki klas 5-tych

czwartek

1 h

21

Łukowska Martyna

Zajęcia plastyczno-manualne dla dzieci z oddziału przedszkolnego

wtorek

1 h

OP

w czasie zajęć

22

Madalińska Hanna

Kółko polonistyczne – gazetka szkolna 83

piątek

1 h

106

6 lekcja

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego klas 4-6

wtorek

1 h

205

7 lekcja

Twórcze rozwiązywanie problemów w praktyce dla klasy 4c

czwartek

1 h

205

6 lekcja

23

Maryniak Małgorzata

Zajęcia plastyczne dla dzieci ze świetlicy klas 2-3

poniedziałek

2 h

109

15-17

24

Mencel Irena

Wychowanie komunikacyjne klasy 3d (przed basenem)

poniedziałek

1 h

teren

0 lekcja

Zajęcia ruchowe klasy 3d (po basenie)

poniedziałek

1 h

teren

2 lekcja

25

Miguła Henryk

Kółko szachowe dla klas 1-6

poniedziałek

1 h

205

5 lekcja

26

Mikołajczyk Krzysztof

Kółko historyczne dla klas 4-6

poniedziałek

1 h

206

7 lekcja

27

Neuman Ewa

Szkolne koło Caritas dla klas 4-6

piątek

2 h

301

7 i 8 lekcja

28

Pajewska Katarzyna

Malowanie dłońmi – wspomaganie integracji sensorycznej (klasy I-III)

poniedziałek

1 h

109

13-14

 

środa

1 h

109

15-16

29

Paroboczy Balbina  

Wychowanie komunikacyjne klasy 3c (przed basenem)

wtorek

1 h

teren

0 lekcja

Zajęcia ruchowe klasy 3c (po basenie)

wtorek

1 h

teren

2 lekcja

30

Pelc Jolanta

Zajęcia komputerowe dla klas 4-6

poniedziałek

1 h

105

5 lekcja

wtorek

1 h

105

8 lekcja

Język maszyn po raz pierwszy – klasy

wtorek

1 h

105

9 lekcja

Język maszyn po raz pierwszy – klasy

czwartek

1 h

105

5 lekcja

31

Piecuch Ewelina

Zajęcia rozwijające sprawność manualną – robótki ręczne (OP-III)

 

1 h

 

 

32

Porowska Ilona

Kółko artystyczne dla klas 4-6

poniedziałek

1 h

109

6 lekcja

Kółko plastyczne dla klas 1-6

poniedziałek

1 h

109

7 lekcja

33

Prostak Magdalena

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasy 2b

czwartek

1 h

17

1 lekcja

Twórcze rozwiązywanie problemów w praktyce dla klasy 2b

wtorek

1 h

17

1 lekcja

34

Staszczyńska Jolanta

Wychowanie komunikacyjne klasy 3a (przed basenem)

poniedziałek

1 h

teren

7.00

Zajęcia ruchowe klasy 3a (po basenie)

poniedziałek

1 h

teren

1 lekcja

35

Strompowska Agata

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasy 1b

wtorek

1 h

38

5 lekcja

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasy 1b

czwartek

1 h

38

5 lekcja

Język maszyn po raz pierwszy – klasa 2c

poniedziałek

1 h

18

1 lekcja

Język maszyn po raz pierwszy – klasa 2b

czwartek

1 h

38

6 lekcja

36

Szczuraszek Anna

Gimnastyka korekcyjna klas 1-3

poniedziałek

1 h

salka korekc.

14.15-15.00

czwartek

1 h

08

6 lekcja

37

Szymonik Agata

Koło przyrodnicze klas 4-6

środa

1 h

209

8 lekcja

Tutoring

indywidualnie

1 h

15

ustala uczeń i nauczyciel

38

Turczyński Grzegorz

Chór szkolny

czwartek

1 h

304

7 lekcja

39

Warzyńska Anetta

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla klas 4-6

wtorek

1 h

207

0 lekcja

Koło polonistyczne dla klas 4-6

środa

1 h

207

0 lekcja

40

Wdowczyk Elżbieta

Koło ekologiczne klas 4-5

środa

1 h

209

0 lekcja

41

Wojtowicz Wioletta

Wychowanie komunikacyjne klasy 3b (przed basenem)

wtorek

1 h

teren

7.00

Zajęcia ruchowe klasy 3b (po basenie)

wtorek

1 h

teren

1 lekcja

42

Wrona Joanna

Zajęcia psychologiczne dla OP-VI

 

1 h

 

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

1 h

 

 

43

Zator Marek

Piłka nożna dla dzieci ze świetlicy z klas 1-ych

wtorek

1 h

boisko

13.00 – 15.00

Piłka nożna dla klas dzieci ze świetlicy z klas 2-3

wtorek

1 h

boisko

44

Zawadzka Katarzyna

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy 2a

czwartek

1 h

16

1 lekcja

Zespół wokalny „Wesołe Nutki”  

wtorek

1 h

16

6 lekcja

45

Żukowska Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze z  j. niemieckiego dla klas 4-6

czwartek

1 h

106

7 lekcja

Twórcze rozwiązywanie problemów w praktyce dla klasy 4c

czwartek

1 h

205

6 lekcja

 

 Informujemy, iż zgłoszenia uczniów chcących uczestniczyć w poszczególnych zajęciach należy dokonywać bezpośrednio u nauczycieli prowadzących.

Sekretariat szkoły nie prowadzi zapisów.

 

 

Procedura zapisów dziecka na zajęcia pozalekcyjne:

 

1.  Każdy wychowawca klas 1 – 3 wspomaga nauczyciela prowadzącego zajęcia pozalekcyjne   

 

    w zapisywaniu dzieci ze swojej klasy na zajęcia , w razie potrzeby kompletuje dokumenty,

 

    które  wraz z listą  dzieci przekazuje nauczycielowi prowadzącemu zajęcia.

 

2.  Świetlica prowadzi zapisy tylko na zajęcia świetlicowe .

 

3.  Sekretariat nie prowadzi  zapisów na zajęcia pozalekcyjne.

 

4.  Nauczyciel prowadzący zajęcia pozalekcyjne sporządza listę dzieci i wraz  z numerem  sali  

 

     przekazuje ją do świetlicy szkolnej.

 

5.  Nauczyciel prowadzący zajęcia pozalekcyjne odpowiada za dziecko od momentu  

 

     odebrania  dziecka ze świetlicy lub od rodzica/opiekuna do chwili przekazania dziecka

 

     opiekunom świetlicy lub rodzicowi/opiekunowi.

 

 


Przejdź do góry