Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne

BEZPŁATNE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM  2017/2018

 

l.p.

PROWADZĄCY

NAZWA ZAJĘĆ

FORMA ZAJĘĆ

Dzień

czas

MIEJSCE

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W BUDYNKU SP 83 PRZY AL. BOYA- ŻELEŃSKIEGO 32

1

Bardowska Alicja

Konsultacje z techniki

Zajęcia z uczniami kl. IV-VI potrzebującymi pomocy   w opanowaniu wiadomości i umiejętności z techniki.  Możliwość poprawy ocen. W miarę potrzeb zajęcia rozwijające zainteresowania.

Czwartek

8 lekcja

Sala 205

2

Bareła Robert

Wychowanie komunikacyjne

Koło przedmiotowe

Poniedziałek

14.30-15.15

 

3

Bareła Robert

Tenis stołowy

Zajęcia doskonalące

Środa

12.45-13.30

Sala gimnastyczna

4

Bednarz Agata

Nauka języka poprzez zabawę i gry dla klas 2 SP

Koło przedmiotowe

Środa

12.30 -13.15

Sala 36

5

Bernacka Ewa

Koło plastyczno-artystyczne

Warsztaty, koło plastyczne

Środa

7 lekcja oraz w zależności od indywidualnych potrzeb uczniów

Sala 104, Plus warsztaty,wyjścia

6

Binienda Amanda

Logorytmika-klasy zerowe

Zajęcia wspomagające

Czwartek
Piątek

12.15-12.45
10.30-11.00

Sala P24

7

Binienda Amanda

Zabawy logopedyczne- klasy zerowe

Zajęcia wspomagające  prawidłowy rozwój mowy dzieci

Poniedziałek
Piątek

12.30-13.00
10.00-10.30

Sala 25 i 39

8

Dobosz Urszula

Zajęcia świetlicowe

Zajęcia świetlicowe- odrabianie lekcji, gry planszowe, Warsztaty plastyczne

Poniedziałek, Czwartek 

16.00-17.00

Świetlica szkolna

9

Dziedzic Aneta

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek

8 lekcja

Sala 302

10

Dziedzic Aneta

Kółko języka niemieckiego

Koło przedmiotowe

Czwartek

7 lekcja

Sala 302

11

Dzieruk Jolanta

Basen, wychowanie komunikacyjne

Zajęcia na basenie

Czwartek

7.30-8.15, 9.00-9.45

Pływalnia ZS nr 14, Sp 83

12

Dzieruk Jolanta

Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze

Zajęcia wspomagające

Wg potrzeb klasy

Wg potrzeb klasy

Sala 27

13

Dzieruk Jolanta

Zajęcia taneczne

Zajęcia doskonalące

Wtorek

6 lekcja

Sala 8

14

Golanowska Małgorzata

Angielski dla uczniów zdolnych

Koło przedmiotowe

Czwartek

8 lekcja

Sala 102

15

Hajdukiewicz Katarzyna

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego-klasa 4d

Zajęcia dodatkowe, uzupełniające, doskonalące

Środa

8 lekcja

Sala 106

16

Hajdukiewicz Katarzyna

Gry i zabawy edukacyjne dla dzieci ze świetlicy

Zajęcia dodatkowe, uzupełniające, doskonalące

Środa

1 lekcja

Świetlica szkolna

17

Helman  - Łukowska Maria

zajęcia wyrównawcze

zajęcia wyrównawcze

Środa

11.40-12.25

sala 37

 

Helman  - Łukowska Maria

Zajęcia opiekuńczo - wychowawcze

 

Wg potrzeb

Wg potrzeb

 

18

Helman  - Łukowska Maria

Karty matematyczne- Grabowskiego

zajęcia rozwijające z matematyki

Czwartek

12.40-13.30

sala 37

19

Hulewicz Agnieszka

Biofeedback

zajęcia terapeutyczne

dostosowany do dzieci biorących udział w zajęciach. Uczestnicy będą się zmieniać co 6 tygodni.

 

Sala  26

20

Kamińska Magdalena

Mały Wolontariat

Wolontariat szkolny dla uczniów kl. II - III

Piątek

12.30 -13.30

Sala 18 – nowe skrzydło szkoły

21

Kobylnik Kamil

Zajęcia wyrównawcze – klasa VIb

Zajęcia wyrównawcze

Czwartek

14.00-14.45

Sala 107

22

Kobylnik Kamil

Zajęcia wyrównawcze – klasy V

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek

14.45-15.30

Sala 107

23

Kobylnik Kamil

Konsultacje dla klasy 4 z matematyki

Zajęcia doskonalące

Poniedziałek 

14.00-14.45

Sala 106

24

Kokoszka Justyna

Klub Miłośników Książki (koło biblioteczne)

Koło zainteresowań

Piątek

6 lekcja

Biblioteka szkolna,  Sala 208

25

Kołosiński Arkadiusz

Mały technik. (dla dzieci ze świetlicy)

Zajęcia techniczne rozwijające zdolności manualne dzieci.

Poniedziałek

14.00-15.00

Sala 109

26

Kołosiński Arkadiusz

Odrabianie lekcji, zajęcia wyrównawcze. (dla dzieci ze świetlicy)

Pomoc w odrabianiu lekcji, zajęcia wyrównawcze wg potrzeb.

Poniedziałek

15.00-16.00

Sala 109

27

Koronczok Anna

Zajęcia dodatkowe dla klas 5 i 6

Zajęcia doskonalące, przygotowanie do konkursów

Środa

0 lekcja

Sala 302

28

Kowalska Dagmara

Mały szachista-koło szachowe

Nauka gry w szachy

Piątek

6 lekcja

Sala 18

29

Kowalska Dagmara

Zajęcia komunikacyjne + basen

Zajęcia na basenie

Środa

8.25-9.00
9.45-10.45

Pływalnia ZS nr 14

30

Krolek Bartłomiej

Koło gitarowe

Kółko zainteresowań

Czwartek

7 i 8 lekcja

Sala 302

31

Krolek Bartłomiej

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

Zajęcia doskonalące

Środa

7 lekcja

Sala 206

32

Łazik Marcin

Mini siatkówka

Zajęcia doskonalące

Piątek

7 lekcja

Sala Gim przy Boya-Żeleńskiego

33

Madalińska Hanna

Twórcze rozwiązywanie problemów

Zajęcia dodatkowe dla  klasy 5c

Piątek

1 lekcja

Sala 205

34

Majewska Marta

Zajęcia wyrównawcze dla klas 6

Zajęcia wyrównawcze

Czwartek

0 lekcja

Sala  204

35

Maryniak Małgorzata

Odrabianie zadań domowych

Zajęcia dodatkowe dla dzieci ze świetlicy z kl.3-4

Poniedziałek

16.00-17.00

Sala 109

36

Maryniak Małgorzata

Gry i zabawy edukacyjne

Zajęcia dodatkowe dla dzieci ze świetlicy z kl.3-4

Piątek

16.00-17.00

Sala 109

37

Mencel Irena

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

Zajęcia wspomagające

wtorek

11.40-12.25

Sala nr 40

38

Mencel Irena

Zajęcia opiekuńczo - wychowawcze

Zajęcia wspomagające

Wg potrzeb klasy

Wg. potrzeb klasy

wyjścia lub Sala 40

39

Pajewska Katarzyna

Odrabianie lekcji, zajęcia wyrównawcze

Zajęcia świetlicowe

Poniedziałek
wtorek

 13.00-14.00
 16.00-17.00

Świetlica szkolna

40

Paroboczy Balbina

Zajęcia wyrównawczo- rozwijające dla kl. 1 c

Zaj. doskonalące

Wtorki
Piątki

8.00-8.45
11.40-12.25

Sala 30

41

Pawłowski Cyprian

Koło przyrodnicze

Zajęcia dla zainteresowanych przyrodą-projekcja filmów przyrodniczych i ich analiza, ciekawostki przyrodnicze.

Piątek

7 lekcja

Świetlica szkolna

42

Pawłowski Cyprian

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia świetlicowe

Środa

11.30-12.30

Świetlica szkolna

43

Pelc Jolanta

Koło informatyczne dla klas 4-6

Koło przedmiotowe

Poniedziałek

0 lekcja

Sala105

44

Pelc Jolanta

Konsultacje (po uzgodnieniu) dla klas 4-6, Przygotowanie do konkursów, nadrabianie zaległości

Zajęcia doskonalące

Czwartek,

 Do uzgodnienia, 5 lub 9 lekcja

Sala105

45

Pniaczek Jolanta

Zajęcia wyrównawcze dla kl.5b

Zajęcia wyrównawcze

Wtorki

8 lekcja

Sala 104

46

Porowska Ilona

Zajęcia wyrównawcze z klasami IIIa, IIIb, IIId

Zajęcia wyrównawcze

Środa

12.45-13.30

Sala 301

47

Porowska Ilona

Zajęcia wyrównawcze z klasami IIIc, IIIe,

Zajęcia wyrównawcze

Piątek

7.10-7.55

Sala 301

48

Prostak Magdalena

Basen + Wychowanie komunikacyjne

Zajęcia doskonalące

Poniedziałek

4 lekcja

Pływalnia ZS nr 14

49

Prostak Magdalena

Lekcje twórczości- Twórcze Rozwiązywanie Problemów w Praktyce.

Zajęcia doskonalące dla klasy 3b SP

Czwartek

1 lekcja

Sala 17

50

Prostak Magdalena

Zajęcia wspomagające

Zajęcia doskonalące dla klasy 3b SP

Piątek

11.30-12.25

Sala 17

51

Skupień Piotr

Przyroda wokół nas

Zajęcia pozalekcyjne rozwijające zainteresowania uczniów

Piątek

12.45-13.30

Sala 201

52

Skupień Piotr

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia wyrównujące różnice programowe, pomoc w odrabianiu prac domowych

Piątek

16:00-17:00

Sala 201

53

Staszczyńska Jolanta

Zajęcia wyrównawcze i gry stolikowe/szachy, warcaby, bierki itp. dla uczniów klasy Ia

Zajęcia doskonalące, wyrównujące szanse, rozwijające oraz wspomagające rozwój dziecka w młodszym wieku szkolnym.

Środa

5 lekcja oraz wg potrzeb klasy

Sala  28

54

Strompowska Agata

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla kl.2b SP

Zajęcia doskonalące dla kl.2b SP

Piątek

5 lekcja

Sala 38

55

Strompowska Agata

Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze

Zajęcia dla klasy 2b

Wg potrzeb uczniów

 

Sala 38

56

Szczuraszek Anna

Gimnastyka korekcyjna klasy I - III

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Poniedziałek, Wtorek

6 lekcja

Sala rekreacyjna

57

Szymonik Agata

Koło przyrodnicze dla klas 4-6

Koło zainteresowań

Środa

0 lekcja

Sala 209

58

Walicka Monika

Zajęcia o charakterze socjoterapeutycznym - (dzieci z klas 1-3)

Zajęcia terapeutyczne

Poniedziałek

 13.40 – 14.25

I grupa – sala nr 18
II grupa – sala nr 18

59

Walicka Monika

Zajęcia o charakterze socjoterapeutycznym (uczniowie klas IV – VI)

Zajęcia terapeutyczne

Poniedziałek

 14.35 – 15.20

I grupa – sala nr 18
II grupa – sala nr 18

60

Warzyńska Anetta

Koło teatralne

Koło zainteresowań-warsztaty teatralne, zajęcia rozwijające  zainteresowania

Środa

 

Sala 207

61

Warzyńska Anetta

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

Zajęcia wyrównawcze

Środa

0 lekcja i w zależności od potrzeb

Sala 207

62

Wojtowicz Wioletta

Basen, wychowanie komunikacyjne

Zajęcia na basenie

Środa

 

Pływalnia ZS nr 14

63

Zator Marek

Turniej piłkarski –  raz na semestr 4 godziny

Turniej szkolny

Wg harmonogramu imprez sportowych

 

Boisko szkolne/ boisko na polanie Karłowickiej

64

Zator Marek

Turniej sportowy  - Bitwa bramkarska, 2 razy na semestr po 6 godziny

Turniej szkolny

Wg harmonogramu imprez sportowych

 

Boisko szkolne/ boisko na polanie Karłowickiej

65

Zator Marek

Wyjście na mecz Śląska Wrocław – raz na semestr 4 godziny

wycieczka

Wg harmonogramu imprez sportowych

 

Szkoła –stadion miejski - Szkoła

66

Zawadzka Katarzyna

Basen, wychowanie komunikacyjne- klasa 3a

zajęcia na basenie

Poniedziałek

8:20-9:00; 9:45-10:35

Pływalnia ZS nr 14- SP 83

67

Zawadzka Katarzyna

Lekcje Twórczości- Twórcze Rozwiązywanie Problemów w Praktyce- kl. 3a

innowacja pedagogiczna w klasie 3a

Czwartek

1 lekcja

Sala  16

68

Zawadzka Katarzyna

Zajęcia wokalne- zespół Wesołe Nutki

zajęcia doskonalące

Środa

6 lekcja

Sala  16

69

Zawadzka Katarzyna

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze-klasa 3a

zajęcia doskonalące

Poniedziałek

 7:30-8:15

sala nr 16

70

Żukowska Małgorzata

DestinationImagination

Przygotowanie do olimpiady kreatywności

Piątek

14.25-15.20

Sala 304

71

Żukowska Małgorzata

Młodzi odkrywcy Europy

zajęcia z edukacji europejskiej, dla klas 4-7.

Czwartek

14.25-15.20

Sala 304

72

Żukowska Zofia

Koło poszerzające wiedzę na temat bezpieczeństwa.

Zajęcia świetlicowe

Wtorek

15.00-16.00

Świetlica szkolna

73

Żukowska Zofia

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia świetlicowe

Środa

16.00-17.00

Świetlica szkolna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

l.p.

PROWADZĄCY

NAZWA ZAJĘĆ

FORMA ZAJĘĆ

Dzień

czas

MIEJSCE

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W BUDYNKU SP 83 PRZY UL. S.PRZYBYSZEWSKIEGO 59

74

Bardowska Alicja

„Koło młodych technicznie zakręconych”

Kółko techniczne dla uczniów klas VII oraz II i III gimnazjum- zajęcia rozwijające zainteresowania; formy- zajęcia praktyczne z różnych dziedzin technicznych w sali szkolnej, wyjścia, warsztaty, itd.

Poniedziałek (co drugi)

14.45-16.15

Sala 55, czasami 34 oraz zajęcia poza szkołą.

75

Bednarek Katarzyna

Odyseja umysłu

Praca z uczniem zdolnym i doskonalenie myślenia twórczego i rozwiązywania problemów.

Środa
Czwartek

 

Sala 31

76

Bednarek Jakub

Piłka nożna

Doskonalenie techniki indywidualnej

Wtorek

O lekcja

Sala Gimnastyczna,

77

Bednarz Agata

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze dla klas VII

Zajęcia wyrównawcze

Czwartek

8 lekcja

Sala 30

78

Bunia Anna

Polubić chemię

Zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek

14.25-15.10

Sala 41

79

Bunia Anna

Eksperyment chemiczny

Kółko chemiczne- doświadczenia i eksperymenty.

Czwartek

13.30-14.15

Sala 41

80

Drobnik Izabella

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, konkursów przedmiotowych

Zajęcia doskonalące

Środa

0 lekcja

Sala 36

81

Drobnik Izabella

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, konkursów przedmiotowych

Zajęcia doskonalące


Piątek

7 lekcja

Sala 36

82

Drobnik Izabella

Opieka nad Samorządem Uczniowskim

Praca na rzecz środowiska uczniowskiego

Piątek

7 lekcja

Sala 36

83

Dudek Halina

Wolontariat Pamięci

Wolontariat na rzecz środowiska kombatanckiego, opieka i porządkowanie kwater Żołnierzy Wyklętych na wrocławskim Cmentarzu Osobowickim

3 sobota miesiąca

 

Cmentarz Osobowicki we Wrocławiu Kwatera 120

84

Dudek Halina

Konsultacje

Zajęcia doskonalące,

Wtorek

8 lekcja

Sala 49

85

Górecki Marcin

Piłka siatkowa-treningi reprezentacji szkoły

Praca z uczniem zdolnym

Wtorek

 

Sala gimnastyczna

86

Hrycuniak Robert

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia doskonalące

Środa

 

Sala 56

87

Jaszczuk - Surma Małgorzata

Konsultacje i zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

Zajęcia doskonalące

Wtorek

8 lekcja
9 lekcja

Sala 56

88

Kaczmarek Paweł

Wolontariat

uwrażliwianie uczniów na potrzeby drugiego człowieka i innych istot żyjących. Działania będą podejmowane w ramach konkretnych akcji i osobnego harmonogramu.

Działania będą podejmowane w ramach konkretnych akcji i osobnego harmonogramu. O wszystkich akcjach uczniowie będą informowani po przez grupę na portalu Facebook, nazwa grupy: Wolontariat 24G/dobę oraz materiały promocyjne

 

 

89

Kaczmarek Paweł

Koło teologiczne (Katechumenat)

merytoryczne przygotowanie młodzieży kl. VII, kl. II i kl. III do sakramentu bierzmowania

Zajęcia będą się odbywać wg osobnego harmonogramu oraz programu. Średnio  raz w tygodniu

 

 

90

Kaczmarek Paweł

„Kino „u Janusza”

przybliżanie uczestnikom treści o charakterze pedagogizującym; uczestnicy będą informowani o spotkaniach po przez portal: Facebook; grupa: Kino „u Janusza” oraz plakaty, będą mieli moc decyzyjną w sprawie wyboru spektakli. Będą również organizowane zadania – konkursy dotyczące filmu.

Spotkania będą odbywały się raz w miesiącu po około 4 godz. lekcyjne

wg ogłoszenia

 

91

 Kaczmarek Paweł / Hrycuniak Robert

Koło  filmowe

Koło  przedmiotowe

co dwa tygodnie

 

 

92

Kobylnik Kamil

Konsultacje  z matematyki dla klasy 3C Gimnazjum

Zajęcia doskonalące

Środa (co dwa tygodnie)

8 lekcja

Sala 47

93

Koronczok Anna

Zajęcia dodatkowe dla klasy 7a i 3b

Zajęcia doskonalące, raz w miesiącu przygotowanie do egzaminu dla klasy 3b

Poniedziałek

9 lekcja

Sala 45

94

Krzyśko Dorota

Kółko teatralne języka niemieckiego

Zajęcia w formie warsztatów teatralnych: wybór przedstawienia, przygotowanie rekwizytów, próby.

Czwartek

9 lekcja

Sala 50

95

Krzyśko Dorota

Konsultacje z j. niemieckiego i j.angielskiego

Zajęcia z uczniami potrzebującymi pomocy z j. niemieckiego i angielskiego, możliwość poprawy ocen. W miarę potrzeb zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego.Część godzin zostanie wykorzystana na wyjścia na imprezy edukacyjne.

Czwartek

14.35 – 15.20 - lub według potrzeb zgodnie z terminami wyjść edukacyjnych

Sala 50

96

Listwan Elżbieta

Konsultacje doradcy zawodowego

Zajęcia przygotowujące do wyboru szkoły ponadgimnazjanej

wg potrzeb uczniów

wg potrzeb uczniów

Sala 28

97

Listwan Elżbieta

Koło polonistyczne

Zajęcia rozszerzające i utrwalające wiedzę z języka polskiego;

Piątek

0 lekcja

Sala  30

98

Ludwina Magdalena

Przygotowanie do sakramentu bierzmowania - katechumenat

Koło przedmiotowe

Piątek

 

 

99

Majewska Marta

Konsultacje dla uczniów-przygotowanie do konkursów, rozwijanie zainteresowań, uzupełnianie wiadomości.

Zajęcia doskonalące umiejętności i poszerzające wiedzę matematyczną

Poniedziałek

0 lekcja

Sala 48

100

Mielczarek Małgorzata

Odyseja Umysłu

Zajęcia twórcze; przygotowanie do finałów regionalnych.

Do ustalenia

 

 

101

Oleksy Joanna

Konsultacje z matematyki dla klasy  3b

Zajęcia doskonalące

Poniedziałek

1 lekcja

Sala 47

102

Oleksy Joanna

Konsultacje z matematyki dla klas 2-b,c,d

Zajęcia doskonalące

Środa

8 lekcja

Sala 47

103

Olszewska Joanna

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Zajęcia z uczniami mający trudności w nauce.

Wtorek,
Środa,
 piątek

7 lekcja
2 lekcja
4 lekcja

Sala  44

104

Petrów Anna

Język niemiecki

zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek

8 lekcja

Sala 30

105

Petrów Anna

Język niemiecki

Zajęcia wyrównawcze/ zajęcia doskonalące znajomość języka niemieckiego oraz  informacje realioznawcze nt. krajów niemieckojęzycznych

Środa

8 lekcja

Sala 30

106

Pniaczek Jolanta

Konsultacje z matematyki dla kl.7b i 2a gimnazjum

Zajęcia wyrównawcze

Środa

8 lekcja

 

107

Ptaszyńska Agnieszka

Koło z pierwszej pomocy

w tym: zajęcia poza szkołą np. wyjścia do WSOWL w ramach Festiwalu Nauki, do PSP i zajęcia w szkole

Co dwa tygodnie

 

Sala 57

108

Sudolski Krzysztof

Zajęcia z historii

Koło historyczno – prawne

Wtorek

9 lekcja

Sala 49

109

Sudolski Krzysztof

Konsultacje

Zajęcia uzupełniające wiedzę  z historii i WOS-u

Środa

0 lekcja

Sala 49

110

Szymonik Agata

Konsultacje z matematyki dla kl.3e gimnazjum

Zajęcia wyrównawcze

Terminy ustalane z uczniami kl.3e wg potrzeb

 

 

111

Tegnerowicz Piotr

Przygotowanie do konkursu zDolny Ślązak z jęz. angielskiego

Zajęcia doskonalące

Piątek

1 lekcja

Sala 29

112

Tegnerowicz Piotr

Przygotowanie do konkursów historycznych Wielkiej Nagrody Wrocławia

Zajęcia doskonalące. Przygotowanie do konkursów historycznych Wielkiej Nagrody Wrocławia

Środa

2 lekcja

Sala 29

113

Turczyński Grzegorz

Zespół wokalny

Zajęcia rozwijające głos, kształcenie słuchu oraz percepcję muzyczną.

Czwartek

7 lekcja

Sala 57

114

Wołek Małgorzata

Gry zespołowe

Rozwijanie zainteresowań uczniów poprzez udział w zajęciach z gier zespołowych. Przygotowanie do zawodów szkolnych i Basketmanii.

Wtorek

8 lekcja

Sala gimnastyczna

115

Wołek Małgorzata

Gry zespołowe

Rozwijanie zainteresowań uczniów poprzez udział w zajęciach z gier zespołowych. Przygotowanie do zawodów szkolnych i Basketmanii.

 W soboty bądź niedziele w zależności jak będą odbywały się zawody

 

Sala gimnastyczna

116

Wołowiec Anna

Konsultacje z  fizyki

Zajęcia doskonalące dla uczniów mających problem z fizyką lub chcących pogłębić swoją wiedzę z tego przedmiotu

Poniedziałek
Piątek
(na zmianę co drugi tydzień)

9 lekcja - poniedziałek
0 lekcja - piątek

Sala 35

117

Wosiek Jacek

Przygotowanie uczniów do reprezentowania szkoły w zawodach sportowych

Praca z uczniem zdolnym

Treningi będą się odbywały we wtorki i czwartki w okresach poprzedzających zawody sportowe

 

 

118

Zenger Ewa

Koło informatyczne

Zajęcia przygotowujące  dla osób biorących udział w konkursach

Czwartek

7 lekcja i 8 lekcja

Sala 34

119

Zenger Ewa

Zajęcia dodatkowe z informatyki

Zajęcia wyrównawcze

Czwartek

7 lekcja i 8 lekcja

Sala 34

120

Zygmunt Lucyna

Czas na geografię

Pomoc doraźna dla ucznia w celu opanowania wiadomości i umiejętności – edukacja geograficzna

Czwartek

0 lekcja

Sala 45

121

Zygmunt Lucyna

Czas na geografię

Rozwój zainteresowań geograficznych, przygotowanie do poza szkolnych konkursów i Olimpiady Geograficznej; wyjścia edukacyjne o tematyce geograficznej

Terminy spotkań są ustalane z grupą uczniów startujących w konkursach i olimpiadzie, dostosowane do planu zajęć ucznia

 

Sala 45

122

Zygmunt Lucyna

Trening przed egzaminem - GEOGRAFIA

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

Piątek - raz w miesiącu

0 lekcja

Sala 45

123

Dorota Ratuszniak

Konsultacje

Zajęcia doskonalące  z matematyki dla uczniów klasy 7 C i klasy 3 D Gimnazjum

Poniedziałek

8 lekcja

Sala nr 6

 

 

 

 Informujemy, iż zgłoszenia uczniów chcących uczestniczyć w poszczególnych zajęciach należy dokonywać bezpośrednio u nauczycieli prowadzących.

Sekretariat szkoły nie prowadzi zapisów.

 

 

Procedura zapisów dziecka na zajęcia pozalekcyjne:

 

1.  Każdy wychowawca klas 1 – 3 wspomaga nauczyciela prowadzącego zajęcia pozalekcyjne   

 

    w zapisywaniu dzieci ze swojej klasy na zajęcia , w razie potrzeby kompletuje dokumenty,

 

    które  wraz z listą  dzieci przekazuje nauczycielowi prowadzącemu zajęcia.

 

2.  Świetlica prowadzi zapisy tylko na zajęcia świetlicowe .

 

3.  Sekretariat nie prowadzi  zapisów na zajęcia pozalekcyjne.

 

4.  Nauczyciel prowadzący zajęcia pozalekcyjne sporządza listę dzieci i wraz  z numerem  sali  

 

     prze


Przejdź do góry