Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

  Dyrektor Szkoły:   

Ewa Nadzieja

 

     Wicedyrektorzy:      

Wojciech Piróg

Paweł Kaczmarek

 

GRONO PEDAGOGICZNE

 


Przedmiot

Nauczyciel

Język Polski

Hanna Madalińska

Magdalena Muller

Bartłomiej Krolek

Robert Hrycuniak

Małgorzata Jaszczuk Surma

Elżbieta Listwan

Krzysztof Mikołajczyk

Matematyka

Dorota Ratuszniak

Marta Majewska

Kamil Kobylnik

Marlena Krzyżosiak

Anna Stróżańska - Wołowiec

Język Angielski

Anna Koronczok

Justyna Kaleta

Małgorzata Golanowska

Aneta Dziedzic

Julita Pindor

Małgorzata Mielczarek

Piotr Tegnerowicz

Język Niemiecki

Małgorzata Żukowska

Tatiana Bergier

Aneta Dziedzic

Dorota Krzyśko

Anna Petrów

Historia

Wojciech Piróg

Krzysztof Mikołajczyk

Halina Dudek

Krzysztof Sudolski

Wiedza o społeczeństwie

Krzysztof Sudolski

Przyroda

Cyprian Pawłowski

Biologia

Izabella Drobnik

Anna Bunia

Chemia

Anna Bunia

Fizyka

Anna Stróżańska - Wołowiec

Geografia

Lucyna Zygmunt

Izabella Drobnik

Zajęcia Komputerowe/informatyka

Jolanta Pelc

Katarzyna Hajdukiewicz

Technika

Alicja Bardowska

Plastyka

Ewa Bernacka

Muzyka

Grzegorz Turczyński

Wychowanie Fizyczne

Anna Szczuraszek

Robert Bareła

Marcin Łazik

Bednarek Katarzyna

Bednarek Jakub

Górecki Marcin

Tomasz Szomburg

Joanna Wilczek -Lewandowska

Marek Zator

Małgorzata Wołek

Religia

Magdalena Kamińska

Ilona Porowska

Paweł Kaczmarek

Jakub Dykman

Gerard Kaltbach

Mirosław Michalak

Etyka

Małgorzata Jaszczuk Surma

Katarzyna Zawadzka

WDŻ

Agnieszka Ptaszyńska

Ewa Bernacka

Monika Wróblewska

Justyna Kaleta

Edukacja dla bezpieczeństwa

Agnieszka Ptaszyńska

Wychowawcy Świetlicy

Arkadiusz Kołosiński (Kierownik)

Małgorzata Maryniak

Urszula Dobosz

Katarzyna Pajewska

Piotr Skupień

Martyna Zawadzka

Magdalena Prostak

Zofia Żukowska

Kinga Rusin

Agata Synówka

Maria Sak-Łukawiecka

Nauczyciel Bibliotekarz

Justyna Kokoszka

Psycholog

Monika Walicka

Pedagog

Agnieszka Hulewicz

Joanna Olszewska

Katarzyna Siwko

Logopeda

Katarzyna Amanda Binienda

Nauczyciel wspomagający

Wojciech Kozłowski

Beata Lech

Janusz Wargin

Marta Wąsik


Oddział Przedszkolny:

Wychowawcy

Martyna Łukowska

Magdalena Deresińska

Elżbieta Białach

Alicja Kokocińska



 

Edukacja Wczesnoszkolna: 

 

Klasa

Wychowawca

1a Katarzyna Zawadzka
1b Wioletta Wojtowicz

1c

Jolanta Dzieruk

2a

Jolanta Staszczyńska

2b

Irena Mencel

2c

Balbina Paroboczy

3a

Maria Helman - Łukowska

3b

Agata Strompowska

 

 

 

 

 

WYCHOWAWCY KLAS IV-VII:


Klasa

Wychowawca

4a Katarzyna Hajdukiewicz
4b Dorota Krzyśko
4c Alicja Bardowska
4d Robert Bareła
4e Marlena Krzyżosiak

4f

Tomasz Szomburg

5a

Marcin Łazik

5b

Anetta Warzyńska

5c

Marta Majewska

5d

Anna Szczuraszek

6a

Małgorzata Golanowska

6b

Anna Koronczok

6c

Hanna Madalińska

7a

Małgorzata Żukowska

7b

Kamil Kobylnik

7c

Izabella Drobnik

8a

Agnieszka Hulewicz

8b

Anna Stróżańska - Wołowiec

8c

Lucyna Zygmunt

 

 WYCHOWAWCY ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH:

  


Klasa

Wychowawca

IIIa

Małgorzata Mielczarek

IIIb

Robert Hrycuniak

IIIc

Elżbieta Listwan

IIId

Halina Dudek

IIIe

Krzysztof Sudolski

 

 

 


Przejdź do góry