Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

  Dyrektor Szkoły:   

Ewa Nadzieja

 

     Wicedyrektorzy:      

Wojciech Piróg

Dorota Ratuszniak

 

GRONO PEDAGOGICZNE

 


Przedmiot

Nauczyciel

Język Polski

Hanna Madalińska

Anetta Warzyńska

Bartłomiej Krolek

Robert Hrycuniak

Małgorzata Jaszczuk Surma

Elżbieta Listwan

Krzysztof Mikołajczyk

Matematyka

Dorota Ratuszniak

Marta Majewska

Kamil Kobylnik

Joanna Oleksy

Jolanta Pniaczek

Agata Szymonik

Anna Stróżańska - Wołowiec

Język Angielski

Anna Koronczok

Agata Bednarz

Małgorzata Golanowska

Aneta Dziedzic

Katarzyna Hajdukiewicz

Dorota Krzyśko

Małgorzata Mielczarek

Piotr Tegnerowicz

Język Niemiecki

Małgorzata Żukowska

Karolina Bernacka

Aneta Dziedzic

Dorota Krzyśko

Anna Petrów

Język Włoski

Marzena Łuczak

Historia

Wojciech Piróg

Krzysztof Mikołajczyk

Halina Dudek

Krzysztof Sudolski

Wiedza o społeczeństwie

Krzysztof Sudolski

Przyroda

Agata Szymonik

Kamil Kobylnik

Cyprian Pawłowski

Biologia

Izabella Drobnik

Chemia

Anna Bunia

Fizyka

Anna Stróżańska - Wołowiec

Geografia

Lucyna Zygmunt

Zajęcia Komputerowe/informatyka

Jolanta Pelc

Ewa Zenger

Alicja Bardowska

Technika

Alicja Bardowska

Plastyka

Ewa Bernacka

Muzyka

Grzegorz Turczyński

Wychowanie Fizyczne

Anna Szczuraszek

Robert Bareła

Marcin Łazik

Bednarek Katarzyna

Bednarek Jakub

Górecki Marcin

Tomasz Szomburg

Joanna Wilczek -Lewandowska

Jacek Wosiek

Małgorzata Wołek

Religia

Magdalena Kamińska

Ilona Porowska

Paweł Kaczmarek

Magdalena Ludwina

Etyka

Maja Magdalena Dados

WDŻ

Karolina Bernacka

Edukacja dla bezpieczeństwa

Agnieszka Ptaszyńska

Wychowawcy Świetlicy

Arkadiusz Kołosiński (Kierownik)

Małgorzata Maryniak

Urszula Dobosz

Katarzyna Pajewska

Piotr Skupień

Marek Zator

Cyprian Pawłowski

Zofia Żukowska

Nauczyciel Bibliotekarz

Justyna Kokoszka

Psycholog

Monika Walicka

Pedagog

Agnieszka Hulewicz

Joanna Olszewska

Logopeda

Katarzyna Amanda Binienda


Oddział Przedszkolny:

Wychowawcy

Martyna Łukowska

Agnieszka Litwin

Elżbieta Białach

 

Edukacja Wczesnoszkolna: 

 

Klasa

Wychowawca

1a

Jolanta Staszczyńska

1b

Irena Mencel

1c

Balbina Paroboczy

2a

Maria Helman - Łukowska

2b

Agata Strompowska

3a

Katarzyna Zawadzka

3b

Magdalena Prostak

3c

Dagmara Kowalska

3d

Wioletta Wojtowicz

3e

Jolanta Dzieruk

 

WYCHOWAWCY KLAS IV-VII:


Klasa

Wychowawca

4a

Marcin Łazik

4b

Anetta Warzyńska

4c

Marta Majewska

4d

Anna Szczuraszek

5a

Małgorzata Golanowska

5b

Anna Koronczok

5c

Hanna Madalińska

6a

Małgorzata Żukowska

6b

Kamil Kobylnik

6c

Agata Szymonik

7a

Agnieszka Hulewicz

7b

Anna Stróżańska - Wołowiec

7c

Lucyna Zygmunt

 

 WYCHOWAWCY ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH:

  


Klasa

Wychowawca

IIa

Małgorzata Mielczarek

IIb

Robert Hrycuniak

IIc

Elżbieta Listwan

IId

Halina Dudek

IIe

Krzystzof Sudolski

IIIa

Katarzyna Bednarek

IIIb

Dorota Krzyśko

IIIc

Izabella Drobnik

IIId

Alicja Bardowska

IIIe

Małgorzata Wołek

 

 

 


Przejdź do góry