Zajęcia - marzec

Podczas drzwi otwartych w naszej szkole odbyły się zajęcia z robotyki z wykorzystaniem robotów Photon zakupionych w ramach Programu Laboratoria Przyszłości. Uczniowie klas siódmych i ósmych przy pomocy aplikacji programowali roboty i prezentowali je gościom odwiedzającym szkołę. Robotami opiekowała się nauczycielka matematyki pani Joanna Brzezińska. Oprócz prezentacji  robotów, uczniowie klasy 7b zaplanowali wirtulną podróż dla młodszych uczniów i ich rodziców wykorzystując do tego okulary wirtualnej rzeczywistości ClassVR, zakupione również w ramach Projektu Laboratoria Przyszłości. Zwiedzającym naszą szkołę gościom bardzo podobała się wirtualna podróż, a młodych odkrywców trudno było odciągnąć od stanowiska z okularami. Wraz z uczniami pieczę nad okularami pełniła nauczycielka fizyki pani Anna Stróżańska-Wołowiec.